عضو هیئت امنا دارالحکمه: انجمن های علمی باید خروجی داشته باشند

کد مطلب : 1402
تعداد بازدید : 294
1402/10/04
عضو هیئت امنا آموزش عالی دارالحکمه و رئیس دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه کار علمی و حضور در انجمن های علمی قدرت به حساب می آید، گفت: انجمن های علمی باید خروجی داشته باشند؛ خروجی آنها افرادی است که پای کار آمده اند و در صحنه حضور دارند.

عضو هیئت امنا آموزش عالی دارالحکمه و رئیس دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه کار علمی و حضور در انجمن‌های علمی قدرت به حساب می‌آید، گفت: انجمن‌های علمی باید خروجی داشته باشند؛ خروجی آنها افرادی است که پای کار آمده‌اند و در صحنه حضور دارند.

به گزارش شفقنا از ایسنا، محمودرضا آقامیری گفت: جشنواره «حرکت» مختص انجمن‌های علمی است و در سال ۸۶ آغاز به‌کار کرد. انجمن‌های علمی باید در صحنه حضور داشته باشند چرا که کشور به این انجمن‌ها نیاز دارد.

وی با بیان اینکه کار علمی و حضور در انجمن‌های علمی «قدرت» محسوب می‌شود، گفت: انجمن های علمی باید خروجی داشته باشد. کار انجمن‌های علمی شناخت یکدیگر به منظور حل مشکلات کشور است انجمن‌های علمی باید بیش از پیش تقویت شوند تا زمینه رشد جامعه را ایجاد کنند.

آقامیری در پایان با اشاره به اهمیت انجمن‌های علمی گفت: انجمن‌های علمی باید خروجی داشته باشند؛ خروجی آنها افرادی است که پای کار آمده‌اند و در صحنه حضور دارند.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha