اعطای بسته هدیه برنامه ها و رویدادهای فناورانه به دانشجویان و استادان

کد مطلب : 1390
تعداد بازدید : 103
1402/07/07
از سوی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، همزمان با آغاز سال تحصیلی، برنامه های فناورانه و نوآورانه این معاونت و 8 ستاد توسعه فناوری برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها اجرایی شد. ایسنا نوشت، با شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، «مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری»، اقدام به انتشار برنامه های فناورانه و نوآورانه خود و 8 ستاد توسعه فناوری برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها کرد.

 

از سوی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، همزمان با آغاز سال تحصیلی، برنامه‌های فناورانه و نوآورانه این معاونت و ۸ ستاد توسعه فناوری برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها اجرایی شد.

ایسنا نوشت، با شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، «مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری»، اقدام به انتشار برنامه‌های فناورانه و نوآورانه خود و ۸ ستاد توسعه فناوری برای دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها کرد.

این بسته در قالب ۶۵ برنامه با هدف ترویج و فرهنگ‌سازی فناوری‌های نوین در جامعه علمی و تحقیقاتی کشور، توانمندسازی و آموزش هدفمند سرمایه‌های انسانی این حوزه، تسهیل فرآیند ایجاد و توسعه کسب‌وکارهای نوپا و فناور با حمایت از هسته‌های فناور دانشگاهی و شبکه‌سازی هدفمند بین دانشگاه و صنعت ارائه شده است.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این برنامه‌ها با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به صورت هدفمند در کل کشور برگزار خواهد شد. در اجرای این برنامه به غیر از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و مراکز آموزش عالی از ظرفیت موجود در صندوق نوآوری و شکوفایی، شتابدهنده‌های توسعه فناوری و کسب‌وکار، انجمن‌های شرکت‌های صنعتی و مراکز نوآوری استفاده شده است.

مطالب مشابه

نظرات خود در رابطه با این مطلب را مطرح نمائید
captcha